Srdečně Vás vítáme

v prázdninové oblasti Pitztal!


Dovolená v zimě či v létě, aktivní nebo na zotavenou - zde jste na té správné adrese. Najdete tu nejdůležitější informace o Pitztalu jako je příjezd nebo nabídka letní a zimní dovolené.

Možnost strávit v Pitztalu letní nebo zimní dovolenou, aktivní nebo na zotavenou, je velmi různorodá, proto pro každou či každého z Vás máme v Pitztalu tu správnou nabídku. Potěšilo by nás, kdybychom Vás mohli co nejdříve přivítat jako hosta v prázdninové oblasti Pitztal.

Pokud byste si přáli další informace o Pitztalu, neostýchejte se kontaktovat náš service team – těšíme se na Vás!

Kontakt:

Tourismusverband Pitztal

T: +43.5414.86999

E: info@pitztal.com

F: +43.5414.86999.88

Českém Skitestu 2016:

Rádi bychom vás pozvali na každoroční vrcholnou akci pro české lyžaře! Letos Pitztal hostuje již 7. ročník Českého Skitestu v termínu 14.4.-17.4.2016. Na této akci má každý možnost otestovat nové lyžařské modely pro nadcházející sezónu, a to od většiny renomovaných značek. Lyže také odborně hodnotí nezávislý profesionální tým složený z českých reprezentačních závodníků světového poháru, profesionálních instruktorů s nejvyššími licencemi a zástupců veřejnosti. Kvalifikovaní instruktoří vám poradí s výběrem správných lyží a vylepší vaši techniku, zkusíte si změřit síly s českými reprezentanty v obřím slalomu a dozvíte se zajímavé novinky na večerních přednáškách. Letos si také poprvé můžete otestovat lyžařské boty! Těšíme se na vás na Českém Skitestu 2016!

Registrovat se můžete na www.ceskyskitest.cz a na Facebook

Příjezd:

Your start address: